Naruto
Здравейте!Ако ви хареса форума регнете се Smile ! Пих и помня само ... 23wtp1s
Naruto
Здравейте!Ако ви хареса форума регнете се Smile ! Пих и помня само ... 23wtp1s
Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto

Форума се мести http://coolnarutoforum.forumotion.com/forum.htm
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Пих и помня само ...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Пих и помня само ... Empty
ПисанеЗаглавие: Пих и помня само ...   Пих и помня само ... EmptyПон Сеп 21, 2009 10:47 pm

Тук пишете пиянските си изпълзнения laugh всепак форума не е само некви Наруто щуротии нека малко извън Наруто да минем laugh
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
Чунин
Чунин
Саске Учиха


Брой мнения : 142
Join date : 11.09.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Пих и помня само ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пих и помня само ...   Пих и помня само ... EmptyВто Сеп 22, 2009 1:31 pm

аз съм пръв laugh такам беше на нова година напих се и кат почнах мале та аз излезнах на улицата и почнах да пея laugh ше умрете от смях ''чистита нова годинаааа пияници долниии'' laugh мале а след тва си влезнах бутнах масата и викам на тортата е тука вече ше паднете виках на тортата ''скъпа'' РОФЛ а след тва не си спомням
Върнете се в началото Go down
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Пих и помня само ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пих и помня само ...   Пих и помня само ... EmptyВто Сеп 22, 2009 5:20 pm

Чек малко напивал съм се мноо пъти ама тва дето го каза направо ти требва да си испил една двулитровка бира сам и още 1 л водка и 2 - 3 чаши студена вода laugh laugh laugh мен пък ме хванаха в дискотека ама кво да правя мноо скъпо там излезнах взех си 2 л бира ше я пием 3 - ма в кенефа laugh ама там неква баба седи а некъв стол , видя я а аз си бях пийнал и голямо прикритие направи , 2 л бира в джоба laugh то повече от половината бутилка се виждаше laugh оная взе я и вика нема да пиете мноо сте малко още laugh отидох на бара взех си там уиски изпушихме с фр. по една цигара и пак преебани , да се напия ми струваше 2 пъти повече laugh от обикновеното laugh
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пих и помня само ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пих и помня само ...   Пих и помня само ... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пих и помня само ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto :: Кой съм аз ? :: Пиянските ви нощи-
Идете на: