Naruto
Здравейте!Ако ви хареса форума регнете се Smile ! СОУ "Георги Брегов" 23wtp1s
Naruto
Здравейте!Ако ви хареса форума регнете се Smile ! СОУ "Георги Брегов" 23wtp1s
Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto

Форума се мести http://coolnarutoforum.forumotion.com/forum.htm
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 СОУ "Георги Брегов"

Go down 
АвторСъобщение
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

СОУ "Георги Брегов" Empty
ПисанеЗаглавие: СОУ "Георги Брегов"   СОУ "Георги Брегов" EmptyПон Сеп 21, 2009 7:12 pm

СОУ "Георги Брегов" Image003
Тва е старото ми даскало РОФЛ РОФЛ РОФЛ мноо зле бе там аз ше ви напиша няколко историйки сега РОФЛ РОФЛ РОФЛ
Върнете се в началото Go down
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

СОУ "Георги Брегов" Empty
ПисанеЗаглавие: ?   СОУ "Георги Брегов" EmptyПон Сеп 21, 2009 7:24 pm

Оффф мноо излагации с стария клас , ама на последната екскурзия и даскалите се напоркаха за сбогом да го еб* laugh оффф сега с кво да почна с тва дето почти не се утрепах в Магурата или че си чупих задник* в Леденика не е интересно laugh значи след като половин ден ни валя и другата половина умряхме от жега , отидохме в хотела , и задремахме и изведнъж се сетих че имаме пиячка РОФЛ и така търсим ги с фр, тия от класа намерихме 10 и още 10 трябваше да има laugh ама те там звънаха , ама там 5 - има бяха на барбекю laugh с даскалите и нема никой ние се напоркахме лудо , и някой ни каза на даскалите за пиячката ония дойдоха взеха я и заминаха , ама аз умен бирата в друга стая и с нея още повече се напоркахме и настана еб*не laugh не наистина не се бзк то с тва да се базикаш ли laugh и така настана тиха нощ , пушихме там некви глупости и аз не помня и заспах на 3 - тия етаж , а станах на 1 - вия laugh и там спах с една и некав въртя се кат луд да го еб* laugh и там отидох си в стаята нема никой там гъчих 1 снакс с 1 7Дайс Макс laugh и излезнах да гледам кво правят отварям вратата то всичко спи laugh ква излагация само имаше по 2 - ма , 3 - ма в легло викам си така ли laugh ей сега ше видите влезнах в кенефа изръсих се едно хубаво и станаха там отидох до долу и една курв* седи на вратата били я заключили отидох при класната да искам ключа оная има мъхмурлук и като почна "ЗА ТЕБЕ ВРАТА НЯМА ЛИ БЕ !?" и там взех ключа отключих ама още не моа да се събудя даскалите пък ни викат ше тръгваме аз се довлякох до рейса laugh и кво да видя нема място за мен айде там некъв се измести и седнах там laugh ама най - лудата екскурзия не я помня много иначе ако ви я кажа как трябва ше се спукате laugh laugh laugh laugh laugh
Върнете се в началото Go down
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

СОУ "Георги Брегов" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СОУ "Георги Брегов"   СОУ "Георги Брегов" EmptyВто Сеп 22, 2009 2:29 am

Айде сега чуйде малко как подлудяваме даскалите , тва за Наско и камшика го вижте в МГ - то ( темата ) laugh сега просто нз с кво да започна , ами да кажа за най - лудата даскалка от всички laugh тая по АЕ направо кърти мама и да еб* laugh обаче направо кърти тая , "София ей курв* нема да ми въртиш кърварск* истории в час" laugh laugh laugh laugh laugh ами кво я направи една , направи я плашило с един лак за коса , оная "Ооо много съм хубава така" laugh laugh laugh laugh laugh ами пък веднъж като играхме на истина и предизвикателство и една трябваше да целува едно момиче , целуна я и оная лудата "Абе Ивелина кво правиш ти с момичето бе , ей лесбийк* мръсна" а Ивелина я целунаха не целуна тя другото момиче дето играеше с нас laugh laugh laugh laugh laugh аз ви казвам оная луда ние още повече я подлудихме laugh laugh laugh laugh laugh
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СОУ "Георги Брегов" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СОУ "Георги Брегов"   СОУ "Георги Брегов" Empty

Върнете се в началото Go down
 
СОУ "Георги Брегов"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» МГ "Константин Величков"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto :: Кой съм аз ? :: Училището и лудоста ни-
Идете на: