Naruto
Здравейте!Ако ви хареса форума регнете се Smile ! Скривалишето на Орочимару 23wtp1s
Naruto
Здравейте!Ако ви хареса форума регнете се Smile ! Скривалишето на Орочимару 23wtp1s
Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto

Форума се мести http://coolnarutoforum.forumotion.com/forum.htm
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Скривалишето на Орочимару

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Саске Учиха
Чунин
Чунин
Саске Учиха


Брой мнения : 142
Join date : 11.09.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Скривалишето на Орочимару Empty
ПисанеЗаглавие: Скривалишето на Орочимару   Скривалишето на Орочимару EmptyВто Сеп 15, 2009 1:20 am

Саске дошъл и му казал:
-Ей или ме научи на нещо или ме направи по-силен или ще те убия разбра ли ме laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh
Върнете се в началото Go down
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Скривалишето на Орочимару Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалишето на Орочимару   Скривалишето на Орочимару EmptyВто Сеп 15, 2009 1:32 am

Саске дошъл и видял своя брат близнак който също се казвал Саске РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ


Последната промяна е направена от Учиха Саске на Нед Сеп 20, 2009 4:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
Чунин
Чунин
Саске Учиха


Брой мнения : 142
Join date : 11.09.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Скривалишето на Орочимару Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалишето на Орочимару   Скривалишето на Орочимару EmptyВто Сеп 15, 2009 4:52 pm

след тва Саске му напраил Чидори дъх и Чидори Нагаши и накрая използвал Катон:Гоукакю но джутсу а след тва избегал laugh
Върнете се в началото Go down
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Скривалишето на Орочимару Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалишето на Орочимару   Скривалишето на Орочимару EmptyНед Сеп 20, 2009 4:38 pm

Но Саске избегнал с Orochimaru`s Oral Rebirth и след това направил Fire Release : Great Dragon Fire и след това Blaze Release : Kagatshuchi

П.П.Май така бяха РОФЛ РОФЛ РОФЛ за последното не съм сигурен РОФЛ РОФЛ РОФЛ ама сега не ми се отварят техниките да ги копвам оттам РОФЛ РОФЛ РОФЛ
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
Чунин
Чунин
Саске Учиха


Брой мнения : 142
Join date : 11.09.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Скривалишето на Орочимару Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалишето на Орочимару   Скривалишето на Орочимару EmptyПон Сеп 21, 2009 12:05 am

Учиха Саске написа:
Но Саске избегнал с Orochimaru`s Oral Rebirth и след това направил Fire Release : Great Dragon Fire и след това Blaze Release : Kagatshuchi

П.П.Май така бяха РОФЛ РОФЛ РОФЛ за последното не съм сигурен РОФЛ РОФЛ РОФЛ ама сега не ми се отварят техниките да ги копвам оттам РОФЛ РОФЛ РОФЛ
той избегнал с Orochimaru`s Oral Rebirth прибил Саске (не мен а Гари РОФЛ ) а след тва се върнал в Коноха

П.П.аве искам в изпита за Джонин след тва пак ше напусна и ше ида в Акатски РОФЛ
Върнете се в началото Go down
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Скривалишето на Орочимару Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалишето на Орочимару   Скривалишето на Орочимару EmptyПон Сеп 21, 2009 12:11 am

Саске направил Шинши и след това казал на "брат" си да се премирят

П.П.И аз ше бягам и аз искам в Акатсуки уе "братко" РОФЛ ама то ти кат уби Оро и след тва Итачи пак си бе Генин РОФЛ те приемат по бойнете умения не по ранга нали са Мисинг не гледат ранга РОФЛ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скривалишето на Орочимару Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скривалишето на Орочимару   Скривалишето на Орочимару Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скривалишето на Орочимару
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto :: Селата :: Ото-
Идете на: